Wymagania sprzętowe gier. Testy najnowszych gier

Video-komentarze i omówienia popularnych gier mobilnych

Filmowe prezentacje najlepszych gier przeznaczonych na urządzenia mobilne. Przedstawiamy najciekawsze i najbardziej oczekiwane przez graczy produkcje, zapewniające długie godziny zabawy.

Gramy w mobilną wersję Hearthstone

Popularna gra karciana Hearthstone, wyprodukowana przez firmę Blizzard, trafiła wreszcie na sprzęt mobilny. Na razie zadebiutowała na platformie App Store, ale niedługo pojawić ma się również i na urządzeniach z Androidem. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was specjalny, recenzyjny materiał filmowy.

Gramy w Threes i jego klony

Threes jest estetycznie wykonaną, ale dosyć trudną grą logiczną. „Trójki” prawie natychmiast po wydaniu zdobyły ogromną popularność nie tylko wśród graczy, ale także… innych deweloperów. Błyskawicznie pojawiły się rozmaite klony, oparte na tym samym pomyśle. 1024 czy 2048 – to tylko kilka z nich.

Gramy w Little Big Adventure – oldskulową przygodówkę [iOS]

Niedawno informowaliśmy o zbliżającej się premierze konwersji na iOS-a klasycznej gry przygodowej sprzed lat. Udało nam się do Little Big Adventure dotrzeć, a nawet zagrać, prezentujemy więc Wam jej filmową recenzję.

Gramy w Call of Duty: Strike Team na iOS!

Po wakacyjnej przerwie powracamy z naszym cyklem wideo o grach przeznaczonych dla urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS. Tym razem sprawdzamy jak na tablecie prezentuje się Call of Duty: Strike Force, czyli popularny cykl FPS wzbogacony o izometryczną warstwę taktyczną.

Gramy w Tiny Theft na Androidzie!

Zapraszamy do kolejnego odcinka naszego programu tworzonego we współpracy z telewizją dla graczy - tvgry.pl o grach przeznaczonych dla urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS. Tym razem sprawdzamy czym jest Tiny Theft.

Gramy w Badland na iOS!

W najnowszym odcinku programu tworzonego we współpracy z telewizją dla graczy – tvgry.pl – przedstawiamy Wam kolejną interesującą produkcje na iOS. Tym razem gramy w Badland – zręcznościówkę, w której lecąc klonującymi się sowami, próbujemy pokonać najróżniejsze przeszkody.

Gramy w Star Command na iOS!

Przed Wami kolejny odcinek naszego programu tworzonego we współpracy z telewizją dla graczy - tvgry.pl o grach przeznaczonych dla urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS. Tym razem zmierzamy w najdalsze zakątki galaktyki w Star Command.

Gramy w Super Hexagon

Czas na kolejny odcinek naszego programu poświęconego najciekawszym produkcjom przeznaczonym na urządzenia mobilne, tworzonego we współpracy z telewizją dla graczy – tvgry.pl. Tym razem sprawdzamy jedną z najlepszych gier mobilnych 2012 roku.

Gramy w Melodive na iOS!

W następnym odcinku naszego programu o grach przeznaczonych dla urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS tworzonego we współpracy z telewizją dla graczy – tvgry.pl – prezentujemy abstrakcyjną grę o kosmicznych grzybkach – Melodive.

Gramy w Real Racing 3 na iOS!

W kolejnym odcinku naszego programu o grach przeznaczonych dla urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS tworzonego we współpracy z telewizją dla graczy – tvgry.pl – prezentujemy najnowszy hit gier wyścigowych – Real Racing 3.

Polecane materiały