Wymagania sprzętowe gier. Testy najnowszych gier

Space Marshals 2 - kontynuacja świetnej taktycznej strzelanki na pierwszych screenach

4 lutego 2016 22:00 Jiker Pixelbite Space Marshals 2 Android iOS strzelanki izometryczne / top-down

Space Marshals okazało się jednym z najmilszych zaskoczeń 2015 roku. Dzieło studia Pixelbite to świetna strzelanka taktyczna z dopracowanymi mechanizmami rozgrywki oraz piękną szatą graficzną. Nie dziwi więc, że Szwedzi od pewnego czasu pracują w pocie czoła nad dwójką, o czym informowali kilkakrotnie za pośrednictwem Facebooka. Teraz ogłosili, że do premiery Space Marshals 2 dojdzie w drugim kwartale 2016 roku.

Przy okazji twórcy – znani również z udanej serii wyścigowej Reckless Racing i strzelanki Xenowerk udostępnili pierwsze trzy obrazki z wczesnej wersji Space Marshals 2. Zwiastują one więcej tego samego, co zapewne ucieszy fanów znakomitej jedynki. Większych zmian nie widać też w szacie graficznej, ale to akurat żadna ujma, bo oryginał prezentuje się pod tym względem bezbłędnie. Aktualnie gra znajduje się we wczesnej fazie produkcji, więc na kolejne materiały, w tym oczekiwany zwiastun, przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać.

Podobnie jak na jakiekolwiek szczegóły odnośnie fabuły. Pewnym jest, że akcja będzie się toczyć w tym samym, oryginalnym uniwersum, łączącym klimaty kosmiczne z rasowym westernem. W jedynce wcielaliśmy się w szeryfa Burta. Wraz z nieco wykolejonym stróżem prawa polowaliśmy na bandziorów, którym udało się zbiec z więzienia. Tytuł znalazł spore grono fanów i może pochwalić się wysoką średnią z ocen (na poziomie 82%, za Metacritic.com).

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
© 2000-2016 GRY-OnLine S.A.regulaminkontakt i pomocgry onlinegame guides